Dit lesrooster loopt tot 3 juni 2018.

>> Bekijk hier het aangepast lesrooster tijdens alle schoolvakanties <<

MAANDAG les zaal lesgever wijziging
10.00 – 11.15 Kundalini Yoga Yogazaal Elisabeth
12.15 – 13.05 Lunchbreak Yoga Yogazaal Elisabeth
16.15 – 17.15 Modern/Jazz A (8+)   Loft Sanne
17.15 – 18.15 Hiphop A (8+)   Loft Sanne
18.15 – 19.15 Hiphop A+ (12+) Loft Sanne
18.30 – 19.30 Yogalates (English class) Yogazaal Kata
19.15 – 20.15 Power Workout Loft Jonas
19.15 – 20.15 Zachte flow & yin yoga Studio Elisabeth
19.45 – 21.15 Kundalini Yoga  (English class)  Yogazaal Agnes
20.30 – 21.30 Allround dance  lessenreeks 1 schooljaar Studio Sanne

x

DINSDAG les zaal lesgever wijziging
14.00 – 15.00 Vitaliteit Plus Dans Loft Els
18.30 – 19.30 Iyengar Yoga voor Beginners  Studio Ann vervanging Greet 20/3
19.00 – 20.00 Zumba Gold Loft Chris geen les op 6/3
19.00 – 20.00 Pilates Intermediate Yogazaal Elena
19.30 – 21.00 Iyengar Yoga Studio Ann vervanging Greet 20/3 
20.00 – 21.00 Zumba   Loft Chris geen les op 6/3
20.00 – 21.00 Rhythm Pilates Yogazaal Elena reeks 11 lessen 

x

WOENSDAG les zaal lesgever wijziging
09.00 – 10.15 Kundalini Yoga Yogazaal Elisabeth
10.30 – 11.40 Yin Yoga Yogazaal Elisabeth
10.30 – 11.30 Pilates Basic (English class) Studio Kata geen les op 14/3
18.45 – 19.45 Iyengar Yoga voor beginners Yogazaal Greet
19.30 – 20.30 Dance Workout Loft Lotte vervanging Axelle tot Pasen
20.00 – 21.00 Pilates Basic Studio Tiziana
20.00 – 21.15 Vinyasa Yoga  Yogazaal Elien

x

DONDERDAG les zaal lesgever wijziging
19.00 – 20.10 Yin Yoga Yogazaal Elisabeth
20.15 – 21.30 Kundalini Yoga Yogazaal Elisabeth

 

VRIJDAG les zaal lesgever wijziging
09.15 – 10.30 Dru Yoga   Yogazaal Annelies annulatie lessen tot 18/2
10.00 – 11.00 Pilates Intermediate Studio Lien
11.00 – 12.15 Kundalini Yoga Yogazaal Elisabeth vervanging Anja Szondi 9/2
12.15 – 13.00 Lunchbreak Pilates All Levels Studio Lien
14.00 – 15.00 Vitaliteit Plus Yoga Yogazaal Elisabeth Vit Plus PILATES Lien 9/2 
18.00 – 19.00 Jazz A+ (12+) Loft Sanne
19.00 – 20.00 Showdance (12+) Loft Sanne
19.00 – 20.00 Pilates Basic Studio Lien

x

ZATERDAG les zaal lesgever wijziging
09.30 – 10.30 Yogalates (English class) Yogazaal Kata
09.30 – 10.30 Kleuterdans 1 Loft Sanne
09.30 – 10.30 G-dans Studio Lotte
10.30 – 11.30 Pilates Basic (English class) Yogazaal Kata
10.30 – 11.30 Kleuterdans 2 Loft Amber
10.30 – 11.30 Dancemix 1+2   Studio Lotte
11.30 – 12.30 Musicaltheater (8+) Studio Sanne
11.30 – 12.30 Moderne Dans A+ (12+) Loft Lotte
12.30 – 13.30 Kleuterdans 3 Loft Amber
12.30 – 13.30 Cheerleading (9+) Studio Sanne

x

ZONDAG les zaal lesgever wijziging
10.00 – 11.15 Kundalini Yoga Yogazaal Elisabeth vervangen door workshop 11/2
10.00 – 11.00 Pilates Intermediate Studio Lien
11.30 – 12.30 Pilates Introductie – alleen met inschrijving! Studio Lien