1 DAG RETREAT
met Marieke Vliegen
Gun jezelf een dag van diepe ontspanning en hernieuwde energie tijdens deze 1-dag retreat bij Studio Zuid. Wat kan je verwachten:
Yin Yoga
Kom tot verstilling en creëer ruimte in lichaam en geest.
De yin yogalessen zijn gebaseerd op de meridianenleer uit de Chinese Geneeskunde, waarmee Marieke diepgaand werkt. In deze retreat staat de herfst centraal, met specifieke aandacht voor het metaal element en de bijbehorende meridianen van long en dikke darm – systemen die ons helpen los te laten, op te ruimen en opnieuw in balans te komen.
Myofascial Release
Deze techniek richt zich op het fasciaal bindweefsel, een netwerk van weefsel dat alles in je lichaam met elkaar verbindt. Door met zachte druk massageballen (therapieballen) onder het lichaam te plaatsen, werken we gericht op spanning, knopen en verklevingen in het bindweefsel.
Dit zorgt voor meer bewegingsvrijheid, circulatie en ontspanning, én helpt het zenuwstelsel te kalmeren. De bewegingen zijn langzaam, eenvoudig en diepwerkend – een vorm van zelfmassage die uitnodigt tot verzachting en loslaten.
Meridiaan Nidra
Sluit de dag af met een diepe, herstellende vorm van geleide meditatie, ook wel “yogische slaap” genoemd. Je lichaam komt in diepe rust, terwijl je geest alert blijft op een grensgebied tussen waken en slapen.
Deze dag wordt begeleid door Marieke Vliegen, een ervaren Yin teacher verbonden aan Studio Zuid. Marieke werkt vanuit de Chinese Geneeskunde, waarbij ze de eeuwenoude kennis van de meridianen en de vijf elementen verweeft in haar lessen.
Met haar warme, diepgaande aanpak nodigt ze je uit om te verstillen, te voelen en te herstellen.
Deze dag is voor iedereen die even wil vertragen, ontspannen en opladen.
s’ Middags is er een heerlijke vegetarische lunch met verse soep en salades.
Neem mee:
Je eigen warme dekentje, dikke sokken en eventueel een schrijfboekje.
Je bent van harte welkom!
Ervaring met (yin) yoga is niet nodig.
Deze dag wordt begeleid door Marieke Vliegen. Marieke is een ervaren yin yoga docente uit Maastricht, met een sterke basis in Chinese geneeskunde. Haar heldere, nuchtere en humorvolle stijl maakt haar lessen toegankelijk voor iedereen. Ze geeft internationaal trainingen en workshops en begeleidde al meerdere succesvolle yin opleidingen bij Studio Zuid. Theorie, praktijk en persoonlijke groei komen bij haar moeiteloos samen.
dinsdag 11 november
10u00 – 17u00
PRIJS
100€
Incl. thee, snacks en een heerlijke vegetarische lunch met soep & salades.
*
Wil je gebruik maken van je Uitpas met kansentarief, stuur ons een mailtje.
