/// ZOMERLESROOSTER / SUMMER SCHEDULE ///

HOE GAAN WE TE WERK?

*Je schrijft je in voor elke les waaraan je wil deelnemen door op de knop “Inschrijving” in het zomerrooster te klikken.
*Gaat de les niet door wegens onvoldoende deelnemers, dan brengen we de mensen die zich ingeschreven hebben via mail op de hoogte.
*Voor de avondlessen gebeurt dat in de namiddag: zorg er dus voor dat je ten laatste om 12u ingeschreven bent voor een avondles van diezelfde dag. Voor de ochtendlessen mailen we de avond voor de les. Graag inschrijven voor 18u.
*Daarnaast kan je je inschrijven wanneer je wil: in één keer voor de hele zomer, week per week, etc.
*Geef ons een seintje als je ingeschreven bent maar je kan toch niet komen.

Een hele fijne zomer gewenst!
Lien, Elisabeth & Sanne

JULI UUR LES LESGEVER
MA 1/7 18.30 – 20.00 Yogalates Kata inschrijving
19.00 – 20.00 Pilates (All Levels) Tiziana inschrijving
DI 2/7 18.30 – 19.30 Pilates (All Levels) Lien inschrijving
19.30 – 21.00 Iyengar Yoga (All Levels) Ann inschrijving
WO 3/7 19.00 – 20.00 Hatha Yoga Rosanne inschrijving
20.00 – 21.00 Ashtanga Yoga Rosanne inschrijving
DO 4/7 19.00 – 20.00 Yin Yoga + Yoga Nidra Elisabeth inschrijving
19.00 – 20.00 Pilates (All Levels) – focus op flow Lien inschrijving
VR 5/7 /
ZA 6/7 9.00 – 10.30 workshop Start To Pilates Lien info + inschrijving
10.00 – 12.00 Workshop rug & nek Pascale Matthys info + inschrijving
ZO 7/7 10.00 – 11.15 Kundalini Yoga Agnes inschrijving
MA 8/7 07.30 – 08.45 Hatha Yoga Lien inschrijving
09.00 – 10.00 Pilates (All Levels) Lien inschrijving
18.30 – 20.00 Yogalates Kata inschrijving
19.00 – 20.00 Pilates (all levels) Tiziana inschrijving
19.00 – 20.15 Yin Flow Elisabeth inschrijving
DI 9/7 18.30 – 19.30 Pilates (All Levels) Lien inschrijving
19.30 – 21.00 Iyengar Yoga (All Levels) Greet inschrijving
WO 10/7 19.00 – 20.00 Hatha Yoga Rosanne inschrijving
19.00 – 20.00 Pilates Stretch Kata inschrijving
20.00 – 21.00 Ashtanga Yoga Rosanne inschrijving
DO 11/7 19.00 – 20.30 Yin Yoga + Yoga Nidra Elisabeth inschrijving
VR 12/7 10.00 – 11.00 Pilates (All Levels) Tiziana inschrijving
ZA 13/7 10.00 – 12.00 Workshop Start to Yoga Elisabeth info + inschrijving
ZO 14/7 10.00 – 11.15 Kundalini Yoga Agnes inschrijving
MA 15/7 09.00 – 10.00 Pilates (All Levels) Tiziana inschrijving
18.30 – 20.00 Yogalates Kata inschrijving
19.00 – 20.00 Pilates (All Levels) Andy inschrijving
19.00 – 20.15 Yin Flow Elisabeth inschrijving
DI 16/7 18.30 – 19.30 Pilates (All Levels) Tiziana inschrijving
19.30 – 21.00 Iyengar Yoga (All Levels) Ann inschrijving
WO 17/7 19.00 – 20.00 Hatha Yoga Rosanne inschrijving
20.00 – 21.00 Ashtanga Yoga Rosanne inschrijving
DO 18/7 19.00 – 20.00 Pilates (All Levels) Andy inschrijving
VR 19/7 10.00 – 11.00 Yin Yang Yoga Rosanne inschrijving
10.00 – 11.00 Pilates (All Levels) Tiziana inschrijving
ZA 20/7 /
ZO 21/7 /
MA 22/7 07.30 – 08.45 Hatha Yoga Lien inschrijving
09.00 – 10.00 Pilates (All Levels) Lien inschrijving
18.30 – 20.00 Yogalates Kata inschrijving
19.00 – 20.00 Pilates (All Levels) Tiziana inschrijving
DI 23/7 18.30 – 19.30 Pilates (All Levels) Lien inschrijving
19.30 – 21.00 Iyengar Yoga (All Levels) Greet inschrijving
WO 24/7 19.00 – 20.00 Hatha Yoga Lien inschrijving
DO 25/7 19.00 – 20.30 Yin Yoga + Yoga Nidra Elisabeth inschrijving
VR 26/7 10.00 – 11.00 Pilates (All Levels) Martine inschrijving
ZA 27/7 /
ZO 28/7 10.00 – 11.15 Kundalini Yoga Agnes inschrijving
MA 29/7 09.00 – 10.00 Pilates (All Levels) Tiziana inschrijving
18.30 – 20.00 Yogalates Kata inschrijving
19.00 – 20.00 Pilates (All Levels) Tiziana inschrijving
19.00 – 20.00 Yin Flow Elisabeth inschrijving
DI 30/7 18.30 – 19.30 Pilates (All Levels) Lien inschrijving
19.30 – 21.00 Iyengar Yoga (All Levels) Greet inschrijving
WO 31/7 19.00 – 20.00 Hatha Yoga Rosanne inschrijving
19.00 – 20.00 Pilates Stretch Kata inschrijving
20.00 – 21.00 Ashtanga Yoga Rosanne inschrijving
AUGUSTUS UUR LES LESGEVER
DO 1/8 19.00 – 20.00 Pilates (All Levels) – Focus on Breath Lien inschrijving
19.00 – 20.30 Yin Yoga + Yoga Nidra Elisabeth inschrijving
VR 2/8 10.00 – 11.00 Yin Yang Yoga Rosanne inschrijving
10.00 – 11.00 Pilates (All Levels) Martine inschrijving
ZA 3/8 09.00 – 10.30 Workshop Start to Pilates Lien info + inschrijving
ZO 4/8 10.00 – 11.15 Kundalini Yoga Elisabeth inschrijving
MA 5/8 07.30 – 08.45 Hatha Yoga Lien inschrijving
09.00 – 10.00 Pilates (All Levels) Lien inschrijving
19.00 – 20.00 Pilates (All Levels) Lien inschrijving
19.00 – 20.00 Yin Flow Elisabeth inschrijving
DI 6/8 18.30 – 19.30 Pilates (All Levels) Lien inschrijving
WO 7/8 19.00 – 20.00 Hatha Yoga Rosanne inschrijving
20.00 – 21.00 Ashtanga Yoga Rosanne inschrijving
DO 8/8 19.00 – 20.30 Yin Yoga + Yoga Nidra Elisabeth inschrijving
19.00 – 20.00 Pilates (All Levels) – Focus op Core Lien inschrijving
VR 9/8 10.00 – 11.00 Pilates (All Levels) Martine inschrijving
ZA 10/8 /
ZO 11/8 10.00 – 11.15 Kundalini Yoga Elisabeth inschrijving
MA 12/8 07.30 – 08.45 Hatha Yoga Lien inschrijving
09.00 – 10.00 Pilates (All Levels) Lien inschrijving
19.00 – 20.00 Pilates (All Levels) Andy inschrijving
19.00 – 20.00 Yin Flow Elisabeth inschrijving
DI 13/8 19.00 – 22.00 Workshop Kundalini Yoga + Yoga Nidra gongbad Agnes & Caro info & inschrijving
18.30 – 19.30 Pilates (All Levels) Lien inschrijving
WO 14/8 19.00 – 20.00 Hatha Yoga Rosanne inschrijving
20.00 – 21.00 Ashtanga Yoga Rosanne inschrijving
DO 15/8 /
VR 16/8 10.00 – 11.00 Pilates (All Levels) Martine inschrijving
ZA 17/8 09.00 – 10.30 Workshop Start to Pilates Lien info & inschrijving
ZO 18/8 /
MA 19/8 07.30 – 08.45 Hatha Yoga Lien inschrijving
09.00 – 10.00 Pilates (All Levels) Lien inschrijving
19.00 – 20.00 Pilates (All Levels) Tiziana inschrijving
19.00 – 20.00 Yin Flow Elisabeth inschrijving
DI 20/8 18.30 – 19.30 Pilates (All Levels) Tiziana inschrijving
WO 21/8 19.00 – 20.00 Hatha Yoga Rosanne inschrijving
20.00 – 21.00 Ashtanga Yoga Rosanne
DO 22/8 19.00 – 20.30 Yin Yoga + Yoga Nidra Elisabeth inschrijving
VR 23/8 10.00 – 11.00 Pilates (All Levels) Martine inschrijving
ZA 24/8 10.00 – 12.00 Workshop rug & nek Pascale Matthys info & inschrijving
ZO 25/8 10.00 – 11.15 Kundalini Yoga Elisabeth inschrijving
MA 26/8 09.00 – 10.00 Pilates (All Levels) Tiziana inschrijving
19.00 – 20.00 Pilates (All Levels) Tiziana inschrijving
19.00 – 20.00 Yin Flow Yoga Elisabeth inschrijving
DI 27/8 18.30 – 19.30 Pilates (All Levels) Lien inschrijving
WO 28/8 19.00 – 20.00 Hatha Yoga Rosanne inschrijving
20.00 – 21.00 Ashtanga Yoga Rosanne inschrijving
DO 29/8 19.00 – 20.00 Pilates (All Levels) Andy inschrijving
19.00 – 20.30 Yin Yoga + Yoga Nidra Elisabeth inschrijving
VR 30/8 10.00 – 11.00 Pilates (All Levels) Martine inschrijving
ZA 31/8 /
ZO 1/9 Open Yoga- & Pilatesdag Meer info volgt later